SUN PALACE penthouse leiligheter 3 soverom nær Alanya i Tosmur,
like ved inngangen til kjente Dim Cay elven , med store fine balkonger. Basseng inne og ute
Prosjektet har estimert byggestart høsten 2013 og skal stå ferdig estimert april 2015.
Anlegget venter på klarsignal fra kommunen, det er derfor datoene og prisene enda ikke er endelige. Vi vilkomme med flere opplysinger så fort alt er klart. Pr idag sre det ut som om b yggestart vil skje i oktober 2013.
Utbygger har flere andre flotte anlegg under bygging - som Sun Palace Tower . De står også bak Seven Stars i Kestel. Et solid selskap, som ikkee starter før de vet at alt er 100 % i orden, slik du skal få dine papirer :-)
Sun Palace ligger ca 4 km unna Alanya i den store Alanyabukten. , Stedet heter Tosmur som ligger rett ved utløpet av den berømte picnikelven Dim Cay. Tosmur er et lite, hyggelig sted, der dte bor folk hele året- en god blanding av gammelt og nytt.
Anlegget består av 2 blokker med totalt 69 leiligheter bygd på en liten kolle Det er kun 400 meter til stranden . Undergang. I den ene blokken er det leiligheter med 3 soverom og penthouseleiligheter med takterrasser. I det andre bygget er det leiligheter med 2 soverom og penthouse med takterrasse.Anlegget blir bygget av en av de store utbyggerne i området, med høy standard og store balkonger. Rolig område med gode bussforbindelser til Alanya by.Restauranter og butikker i nærområdet.
3 soverom, stor stue med åpen kjøkkenløsning, 3 bad, 2 balkonger og stor takterasse. Disse leilighetene er på 115 m² + 63 m² balkonger / takterasse, totalt 178 m² netto (brutto 250 m²)
. Leilighetene består av
-
3 soverom,
-
3 bad,
-
stue med åpen kjøkkenløsning
-
2 balkonger
-
Hall
-
takterrasse
Alle leilighetene er vendt mot sør.
Leilighetene holder meget høy standard og har bl.a. skjulte garderobeløsninger i entre og hovedsoverom. Hvitevarer og airco kommer i tillegg. Vi kan tilby en pakke for fra 3.500 euro.
Sun Palace har et godt uteareale med flott hage,. Anlegget kan tilby:
-
stort utendørs svømmebasseng,
-
betjent poolbar med enkel servering og drikke,
-
aktivitetsrom,
-
lekeplass,
-
grillplass,
-
Liten matbutikk.
-
Vaktmester
-
innendørs svømmebasseng,
-
tyrkisk bad,
-
sauna,
-
fitness,
-
spillerom
Komplekset har også trådløst internett og parabolanlegg tilpasset norske kanaler.
Leilighetene er lyse og store med store flotte balkonger, moderne løsninger og unike detaljer.
De har også generell livsløpsstandard – ingen trapper for å komme inn i leiligheten eller rundt på anlegget. Bassenget er også tilpasset slik at det er tilgjengelig for alle.
Prosjektet skal stå ferdig i juni 2013
Anlegget har også leiligheter med 3 og 2 soverom på en flate og penthouse med 4 soverom + store takterrasser.
Sun Palace er et flott anlegg nær strand og Alanya by- som kan tilby deg et komplett ferieopphold i din egen ferieleilighet med meget høy standard
|