Sweet apartment 2

Alanya sentrum

Fult møblert leilighet med pool nær Kleopatrastranden

AREAL :  55 kvm

Les mer om Alanya her

PRIS : 41.000 €

Område: Alanya sentrum
Soverom : 1
Kvm: 55
Balkonger: 1
Badeværelser: 1
Heis: ja
Etasjer: Første
Byggeår: 1999
Pool: Ja
Avstand, strand: 650 m
Avstand, Alanya:  I sentrum
Pris : 41.000 euro

Dette er den perfekte leilighet for deg som vil bo midt i sentrum av Alanya og samtidig i et område av byen som har en stille og behagelig tyrkisk atomosfære. Leiligheten som ligger i 1. etasje er bare 650 meter fra den berømte Kleopatra-stranden - stranden som ikke bare er populær blant tyrkere; men folk fra hele verden kommer hit for å nyte, leve og slappe av!

På 55 m² får du et hjem med ett soverom, flott stue/spisestue med åpent kjøkken der alt av hvitevarer er på plass. Selvsagt er her også et bad med dusj. Denne nydelige leiligheten har moderne gulv med fliser, stukk i taket, vinduer med PVC-karmer, air condition i stuen og en stor balkong hvorfra du bare kan nyte været på rivieraen!
Takket være de mange og store vinduer i denne leilighet er det rikelig med dagslys; noe som bidrar til at du kan nyte livet inne som ute... Er det kanskje også på tide å tenke på noe mere enn en feriebolig? Denne leiligheten er perfekt også som helårsbolig! I tillegg selges den fullt møblert; så det er bare å ta med kofferten, åpne den og så kan ditt nye liv starte!

Her kan du kjøpe en nydelig leilighet med svømmebasseng midt i Alanya. Alle byens tilbud er like utenfor døra; og du kan nyte det!
 

 

Leiligheten har:

1 soverom
1 stue med åpen kjøkkenløsning
Hall
Bad
Balkong

Leiligheten leveres fult møblert, og ligger  i 1 etasje med flott  utsikt  til basseng


 

Det taes forbehold om trykkfeil og andre endringer.

www.alanyainvest.no
Email: info@alanyainvest.no

Telefon 45 03 03 73